Viktor Voroncov - Setba

Olej na překližce, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Voroncov. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: Ruský malíř, po ruské revoluci žijící a tvořící v Praze.

92905. Setba
Dražba ukončena:02.04.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (02.04.2023 20:19:38) 2704
500 Kč 26.03.2023 9:11:47 7172