Viktor Voroncov - Před bouří

Olej na překližce, 35x39 cm. Signováno vpravo dole V. Voroncov. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Ruský malíř, po ruské revoluci žijící a tvořící v Praze.

305640. Před bouří
Dražba ukončena:23.07.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč