Viktor Voroncov

305640. Před bouří

popis: Olej na překližce, 35x39 cm. Signováno vpravo dole V. Voroncov. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.07.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč