Viktor Voroncov

16649. Portrét dívky

popis: Olej na překližce, 15x11 cm, signováno vlevo dole V. Voroncov, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 28.02.2018 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 28.02.2018 20:00:05 2371