Viktor Voroncov

65424. Kubánec

popis: Olej na desce, 24x19 cm. Signováno vlevo dole V. Voroncov. Rámováno.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:24:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč