Viktor Voroncov - Dva psi

Olej na překližce, 22x18 cm. Signováno vpravo dole V. Voroncov. Nerámováno.

o autorovi: Ruský malíř, po ruské revoluci žijící a tvořící v Praze.

304489. Dva psi
Dražba ukončena:19.04.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč