Viktor Voroncov - Důstojník

Olej na překližce, 22x17 cm. Signováno vpravo dole V. Voroncov. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: Ruský malíř, po ruské revoluci žijící a tvořící v Praze.

83425. Důstojník
Dražba ukončena:04.09.2022 20:30:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč