Viktor Stretti - Stockholm

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na kartonu, 39x52 cm. Signováno vlevo dole Viktor Stretti 1920. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1878, Plasy u Plzně - 1957, Praha
Žák UMPRUM v Praze. Poté studoval na AVU (prof. Ženíšek) a v Mnichově na malířské škole prof. C. Marra. Navštěvoval rovněž ateliér grafické školy Petra Halma. Miloval Prahu, kterou často ztvárňoval ve svých dílech. Byl mistrem zejména leptu a litografie, maloval podobizny (T.G.M., E. Beneš), zátiší, žánry i pohledy na města. Na svých zahraničních cestách často maloval mořské pobřeží (pláže v Ostende,...). Tvořil také ex libris, ročenky a vánoční přání. Vytvořil také několik plastik (plaketa gen. Pellé). Vystavoval hojně u nás i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

vydraženo
29236. Stockholm
Dražba ukončena:28.02.2019 22:11:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:18 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
18 000 Kč 28.02.2019 22:06:16 2860
17 000 Kč 28.02.2019 22:04:03 737
16 000 Kč 28.02.2019 21:59:29 2860
15 000 Kč limit (28.02.2019 21:59:25) 737
15 000 Kč 28.02.2019 21:59:26 2860
14 000 Kč limit (28.02.2019 21:59:19) 737
13 000 Kč 28.02.2019 21:59:20 2860
12 000 Kč limit (28.02.2019 21:57:51) 737
11 000 Kč 28.02.2019 21:54:14 2860
10 000 Kč limit (28.02.2019 21:54:08) 737
9 500 Kč 28.02.2019 21:54:09 2860
9 000 Kč limit (28.02.2019 21:54:04) 737
8 500 Kč 28.02.2019 21:54:05 2860
8 000 Kč limit (28.02.2019 21:52:29) 737
8 000 Kč limit (28.02.2019 21:52:30) 1526
7 500 Kč limit (28.02.2019 21:51:43) 737
7 000 Kč limit (28.02.2019 21:48:18) 2860
6 500 Kč 28.02.2019 21:48:19 1526
6 000 Kč limit (28.02.2019 21:47:31) 2860
5 500 Kč limit (28.02.2019 21:47:07) 2405
5 500 Kč limit (28.02.2019 21:47:08) 2860
4 400 Kč limit (28.02.2019 21:46:54) 2405
4 300 Kč 28.02.2019 21:46:55 2860
4 200 Kč limit (28.02.2019 21:45:24) 2405
4 100 Kč 28.02.2019 21:45:11 737
4 000 Kč 28.02.2019 21:43:34 2860
3 900 Kč 28.02.2019 13:18:42 3897
3 800 Kč 28.02.2019 7:38:08 804
3 700 Kč 08.02.2019 13:47:58 3897
3 600 Kč limit (08.02.2019 13:47:51) 2216
3 600 Kč 08.02.2019 13:47:52 3897
3 500 Kč limit (03.02.2019 20:19:22) 2216
3 400 Kč 03.02.2019 20:19:23 3897
3 300 Kč limit (03.02.2019 20:19:16) 2216
3 200 Kč 03.02.2019 20:19:17 3897
3 100 Kč limit (03.02.2019 20:19:10) 2216
3 000 Kč 03.02.2019 20:19:11 3897
2 900 Kč limit (03.02.2019 20:19:05) 2216
2 800 Kč 03.02.2019 20:19:06 3897
2 700 Kč limit (03.02.2019 20:18:59) 2216
2 600 Kč 03.02.2019 20:19:00 3897
2 500 Kč limit (03.02.2019 20:18:51) 2216
2 400 Kč 03.02.2019 20:18:52 3897
2 300 Kč limit (02.02.2019 22:04:41) 2216
2 200 Kč 02.02.2019 22:04:42 683
2 100 Kč limit (02.02.2019 6:45:51) 2216
2 000 Kč limit (02.02.2019 6:45:50) 804
1 200 Kč limit (02.02.2019 6:45:26) 804
1 100 Kč 02.02.2019 6:45:27 2216
1 000 Kč limit (01.02.2019 13:29:32) 804
900 Kč 01.02.2019 0:38:11 3897
800 Kč 01.02.2019 0:16:34 2216