Viktor Stretti - Městské zákoutí

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x32 cm, signováno vlevo dole Viktor Stretti, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1878, Plasy u Plzně - 1957, Praha
Žák UMPRUM v Praze. Poté studoval na AVU (prof. Ženíšek) a v Mnichově na malířské škole prof. C. Marra. Navštěvoval rovněž ateliér grafické školy Petra Halma. Miloval Prahu, kterou často ztvárňoval ve svých dílech. Byl mistrem zejména leptu a litografie, maloval podobizny (T.G.M., E. Beneš), zátiší, žánry i pohledy na města. Na svých zahraničních cestách často maloval mořské pobřeží (pláže v Ostende,...). Tvořil také ex libris, ročenky a vánoční přání. Vytvořil také několik plastik (plaketa gen. Pellé). Vystavoval hojně u nás i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

vydraženo
17418. Městské zákoutí
Dražba ukončena:29.03.2018 18:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
15 000 Kč 10.03.2018 21:30:01 3099
14 000 Kč limit (10.03.2018 21:29:56) 2531
14 000 Kč 10.03.2018 21:29:57 3099
13 000 Kč limit (10.03.2018 21:29:51) 2531
12 000 Kč 10.03.2018 21:29:52 3099
11 000 Kč limit (10.03.2018 21:29:47) 2531
10 000 Kč 10.03.2018 21:29:48 3099
9 500 Kč limit (10.03.2018 21:29:44) 2531
9 000 Kč 10.03.2018 21:29:45 3099
8 500 Kč limit (10.03.2018 21:29:39) 2531
8 000 Kč 10.03.2018 21:29:40 3099
7 500 Kč limit (10.03.2018 21:29:35) 2531
7 000 Kč 10.03.2018 21:29:36 3099
6 500 Kč limit (10.03.2018 21:29:31) 2531
6 000 Kč 10.03.2018 21:29:32 3099
5 500 Kč limit (10.03.2018 21:29:26) 2531
5 000 Kč 10.03.2018 21:29:27 3099
4 900 Kč limit (10.03.2018 21:29:22) 2531
4 800 Kč 10.03.2018 21:29:23 3099
4 700 Kč limit (10.03.2018 21:29:18) 2531
4 600 Kč 10.03.2018 21:29:19 3099
4 500 Kč limit (10.03.2018 21:29:12) 2531
4 400 Kč 10.03.2018 21:29:13 3099
4 300 Kč limit (10.03.2018 21:29:06) 2531
4 200 Kč 10.03.2018 21:29:07 3099
4 100 Kč limit (09.03.2018 23:00:33) 2531
4 000 Kč 09.03.2018 23:00:34 3361
3 900 Kč 08.03.2018 2:26:06 2531
3 800 Kč 07.03.2018 16:05:29 235
3 700 Kč 07.03.2018 10:15:18 3099
3 600 Kč 04.03.2018 15:17:31 3361
3 500 Kč 03.03.2018 19:48:32 3182
3 400 Kč 02.03.2018 21:39:09 3099
3 300 Kč limit (02.03.2018 21:39:01) 12
3 200 Kč 02.03.2018 21:39:02 3099
3 100 Kč limit (02.03.2018 21:04:45) 12
3 000 Kč 02.03.2018 21:04:46 3099
2 900 Kč limit (02.03.2018 21:04:38) 12
2 800 Kč 02.03.2018 21:04:39 3099
2 700 Kč limit (02.03.2018 21:04:33) 12
2 600 Kč 02.03.2018 21:04:34 3099
2 500 Kč limit (02.03.2018 21:04:30) 12
2 400 Kč 02.03.2018 21:04:31 3099
2 300 Kč limit (02.03.2018 21:04:24) 12
2 200 Kč 02.03.2018 21:04:25 3099
2 100 Kč limit (02.03.2018 21:04:21) 12
2 000 Kč 02.03.2018 21:04:22 3099
1 900 Kč limit (02.03.2018 21:04:17) 12
1 800 Kč 02.03.2018 21:04:18 3099
1 700 Kč limit (02.03.2018 21:04:13) 12
1 600 Kč 02.03.2018 21:04:14 3099
1 500 Kč limit (02.03.2018 20:26:01) 12
1 400 Kč 02.03.2018 20:26:02 683
1 300 Kč limit (02.03.2018 13:45:23) 12
1 200 Kč 02.03.2018 9:57:14 849
1 100 Kč 02.03.2018 9:45:57 148
1 000 Kč 02.03.2018 4:29:35 2216