Viktor Stretti - Konvolut 7 grafických listů

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

1) Praha - 6 původních litografií. Vydala Družstevní práce, Praha 1948. Litografie adjustovány v tvrdých deskách, rozměry cca 39x30 cm, rozměry desek 51x39 cm.

2) Autoportrét. Lept, 18x12 cm. Monogramováno vlevo dole VS. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen mimo tiskovou plochu.

 

o autorovi: 1878, Plasy u Plzně - 1957, Praha
Žák UMPRUM v Praze. Poté studoval na AVU (prof. Ženíšek) a v Mnichově na malířské škole prof. C. Marra. Navštěvoval rovněž ateliér grafické školy Petra Halma. Miloval Prahu, kterou často ztvárňoval ve svých dílech. Byl mistrem zejména leptu a litografie, maloval podobizny (T.G.M., E. Beneš), zátiší, žánry i pohledy na města. Na svých zahraničních cestách často maloval mořské pobřeží (pláže v Ostende,...). Tvořil také ex libris, ročenky a vánoční přání. Vytvořil také několik plastik (plaketa gen. Pellé). Vystavoval hojně u nás i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

vydraženo
72490. Konvolut 7 grafických listů
Dražba ukončena:09.02.2022 23:09:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 000 Kč limit (09.02.2022 23:06:56) 6025
5 500 Kč 09.02.2022 23:06:57 9093
5 000 Kč limit (09.02.2022 23:06:51) 6025
4 900 Kč 09.02.2022 23:06:52 9093
4 800 Kč limit (09.02.2022 23:05:38) 6025
4 700 Kč 09.02.2022 23:05:26 9093
4 600 Kč 09.02.2022 23:03:13 6025
4 500 Kč limit (09.02.2022 23:03:12) 8294
4 300 Kč limit (09.02.2022 23:02:46) 8294
4 200 Kč limit (09.02.2022 23:02:45) 6025
3 800 Kč 09.02.2022 22:19:19 8294
3 700 Kč limit (09.02.2022 22:19:09) 6651
3 700 Kč 09.02.2022 22:19:10 8294
3 600 Kč limit (09.02.2022 21:16:30) 6651
3 500 Kč 09.02.2022 20:37:15 4747
3 400 Kč 09.02.2022 19:06:47 9093
3 300 Kč 09.02.2022 18:40:13 4747
3 200 Kč 08.02.2022 22:30:05 5811
3 100 Kč limit (08.02.2022 22:30:04) 6651
3 000 Kč limit (08.02.2022 22:29:52) 6651
2 900 Kč limit (08.02.2022 22:29:51) 5811
2 200 Kč limit (08.02.2022 20:50:27) 6651
2 100 Kč 08.02.2022 20:50:28 9093
2 000 Kč limit (08.02.2022 20:50:10) 6651
1 900 Kč 08.02.2022 20:50:11 9093
1 800 Kč limit (06.02.2022 22:39:24) 6651
1 700 Kč 06.02.2022 22:39:25 9093
1 600 Kč limit (06.02.2022 20:29:38) 6651
1 500 Kč 31.01.2022 9:50:35 9093
1 400 Kč 28.01.2022 14:21:15 8294
1 300 Kč 27.01.2022 0:27:41 9093
1 200 Kč 26.01.2022 17:39:44 1101
1 100 Kč 22.01.2022 8:09:11 9093
1 000 Kč limit (19.01.2022 12:05:26) 5811
900 Kč 19.01.2022 12:05:27 6155
800 Kč limit (18.01.2022 14:39:36) 5811
700 Kč 18.01.2022 14:39:37 1074
600 Kč limit (14.01.2022 23:28:24) 5811
500 Kč 14.01.2022 14:17:08 4747