Viktor Stretti - Dáma s vějířem

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 45x32 cm, monogramováno vpravo dole V.S., rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1878, Plasy u Plzně - 1957, Praha
Žák UMPRUM v Praze. Poté studoval na AVU (prof. Ženíšek) a v Mnichově na malířské škole prof. C. Marra. Navštěvoval rovněž ateliér grafické školy Petra Halma. Miloval Prahu, kterou často ztvárňoval ve svých dílech. Byl mistrem zejména leptu a litografie, maloval podobizny (T.G.M., E. Beneš), zátiší, žánry i pohledy na města. Na svých zahraničních cestách často maloval mořské pobřeží (pláže v Ostende,...). Tvořil také ex libris, ročenky a vánoční přání. Vytvořil také několik plastik (plaketa gen. Pellé). Vystavoval hojně u nás i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

vydraženo
13668. Dáma s vějířem
Dražba ukončena:25.10.2017 22:49:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
8 000 Kč limit (25.10.2017 22:44:52) 2704
7 500 Kč 25.10.2017 22:44:53 1076
7 000 Kč limit (25.10.2017 22:40:12) 2704
6 500 Kč 25.10.2017 22:38:12 1076
6 000 Kč limit (25.10.2017 22:33:37) 2704
6 000 Kč 25.10.2017 22:33:38 1076
5 500 Kč limit (25.10.2017 22:33:09) 2704
5 000 Kč 25.10.2017 22:33:10 1076
4 900 Kč limit (25.10.2017 22:32:34) 2704
4 800 Kč 25.10.2017 22:29:23 1076
4 700 Kč 25.10.2017 22:29:05 2704
4 600 Kč 25.10.2017 22:28:04 1076
4 500 Kč limit (25.10.2017 22:27:58) 2704
4 500 Kč 25.10.2017 22:27:59 1076
4 400 Kč limit (25.10.2017 22:27:53) 2704
4 300 Kč 25.10.2017 22:27:54 1076
4 200 Kč limit (25.10.2017 22:27:45) 2704
4 100 Kč 25.10.2017 22:27:46 1076
4 000 Kč limit (25.10.2017 22:27:33) 2704
3 900 Kč 25.10.2017 22:27:34 1076
3 800 Kč limit (25.10.2017 22:23:28) 2704
3 700 Kč 25.10.2017 22:23:29 2957
3 600 Kč limit (25.10.2017 22:20:09) 2704
3 500 Kč 25.10.2017 22:20:10 2957
3 400 Kč limit (25.10.2017 22:19:45) 2704
3 300 Kč 25.10.2017 22:19:46 2957
3 200 Kč limit (25.10.2017 22:18:17) 2704
3 100 Kč limit (25.10.2017 22:18:16) 2957
3 000 Kč limit (25.10.2017 22:18:00) 2704
2 900 Kč limit (25.10.2017 22:17:59) 2957
2 600 Kč limit (25.10.2017 22:17:37) 2704
2 500 Kč limit (25.10.2017 22:17:36) 2957
2 200 Kč limit (25.10.2017 22:17:13) 2704
2 100 Kč limit (25.10.2017 22:17:12) 2957
1 800 Kč limit (25.10.2017 22:16:11) 2704
1 700 Kč 25.10.2017 22:16:09 2957
1 600 Kč 25.10.2017 19:46:35 238
1 500 Kč limit (25.10.2017 19:46:29) 492
1 400 Kč 25.10.2017 19:46:30 238
1 300 Kč limit (24.10.2017 15:32:40) 492
1 200 Kč 24.10.2017 15:32:41 831
1 100 Kč limit (24.10.2017 15:32:35) 492
1 000 Kč 24.10.2017 15:32:36 831
900 Kč limit (24.10.2017 15:32:30) 492
800 Kč 24.10.2017 15:32:31 831
700 Kč limit (22.10.2017 16:41:02) 492
600 Kč 13.10.2017 2:12:15 238
500 Kč 05.10.2017 16:05:18 831