Viktor Stretti, S.G. Maran, Ferdiš Duša, Vlad. Silovský - Soubor 7- mi grafických listů

1x Viktor Stretti, 4x S.G. Maran, 1x Ferdiš Duša, 1x Vladislav Silovský, všechny rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Viktor Stretti, S.G. Maran, Ferdiš Duša, Vlad. Silovský
6634. Soubor 7- mi grafických listů
Dražba ukončena:01.12.2016 19:53:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč