Viktor Seifert - Zima u kapličky

Olej na kartonu, 40x58 cm. Signováno vlevo dole Seifert. Rám, sklo.

o autorovi: 1894-1959
Vystudoval UMPRUM v Praze a AVU v Praze u Karla Krattnera. Nejvíce ho ale v jeho krajinářské tvorbě ovlivnil František Kaván, u něhož se soukromě vzdělával. Svým dílem navázal na slavnou Mařákovu školu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

307503. Zima u kapličky
Dražba ukončena:05.02.2021 20:02:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 05.02.2021 19:57:24 1087
1 000 Kč 26.01.2021 11:24:28 1018