Olej na kartonu, 45x63 cm. Signováno vpravo dole Seifert. Rám, sklo.
Pozn.: Rám i mlaba mírně poškozeny.
o autorovi: 1894-1959
Vystudoval UMPRUM v Praze a AVU v Praze u Karla Krattnera. Nejvíce ho ale v jeho krajinářské tvorbě ovlivnil František Kaván, u něhož se soukromě vzdělával. Svým dílem navázal na slavnou Mařákovu školu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč