Viktor Rolín - Z Náchodska

Olej na překližce, 40x50 cm. Signováno vlevo dole V. Rolín. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

302115. Z Náchodska
Dražba ukončena:12.11.2019 20:24:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč