Viktor Rolín - Vzrostlý strom

Olej na překližce, 18x24 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

53678. Vzrostlý strom
Dražba ukončena:17.12.2020 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč