Viktor Rolín - Vysoké nebe

Olej na překližce 39x45 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

302323. Vysoké nebe
Dražba ukončena:24.11.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč