Viktor Rolín - Trh

Lept, 16x24 cm. Signováno tužkou vpravo dole V. Rolín. Volný list.

Stav: Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

85804. Trh
Dražba ukončena:23.10.2022 20:33:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč