Viktor Rolín - Putování v bouři

Olej na překližce, 39x45 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

89569. Putování v bouři
Dražba ukončena:22.02.2023 20:55:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč