Viktor Rolín - Před bouřkou

Olej na překližce, 40x50 cm. Signováno vlevo dole V. Rolín. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

300427. Před bouřkou
Dražba ukončena:09.08.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč