Viktor Rolín - Před bouří

Olej na překližce, 20x30 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

72793. Před bouří
Dražba ukončena:23.02.2022 21:01:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč