Viktor Rolín

64907. Před bouří

popis: Olej na překližce, 20x30 cm. Signováno vlevo dole V. Rolín. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 500 Kč