Viktor Rolín - Před bouří

Olej na překližce, 29x35 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

22878. Před bouří
Dražba ukončena:27.09.2018 23:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč