Viktor Rolín - Před bouří

Olej na překližce, 67x80 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

top
111384. Před bouří
Zbývá:3 dnů, 13 hodin
Konec dražby:28.02.2024 21:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 500 Kč