Viktor Rolín - Před bouří

Olej na překližce, 67x80 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

vydraženo top
111384. Před bouří
Dražba ukončena:28.02.2024 21:10:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč