Viktor Rolín - Před bouří

Olej na překližce, 48x58 cm. Signováno vpravo dole Rpůín Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

111346. Před bouří
Dražba ukončena:28.02.2024 20:29:50
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč