Viktor Rolín - Podvečer v krajině

Olej na překližce, 72x103 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

63747. Podvečer v krajině
Dražba ukončena:26.08.2021 22:29:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč