Viktor Rolín - Oblaka nad krajinou

Olej na překližce, 43x51 cm, signováno vpravo dole V. Rolín, rám.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

8211. Oblaka nad krajinou
Dražba ukončena:23.02.2017 18:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč