Viktor Rolín - Oblaka nad krajinou

Olej na překližce, 40x50 cm, signováno vpravo dole V. Rolín, rám.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

15364. Oblaka nad krajinou
Dražba ukončena:24.01.2018 18:58:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč