Viktor Rolín - Nálada

Olej na desce, 20x30 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

71675. Nálada
Zbývá:9 dnů, 11 hodin
Konec dražby:26.01.2022 22:56:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 400 Kč