Viktor Rolín - Mračna nad krajinou

Olej na překližce, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

36800. Mračna nad krajinou
Dražba ukončena:31.10.2019 21:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč