Viktor Rolín - Mračna nad krajinou

Olej na překližce, 50x50 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

23908. Mračna nad krajinou
Dražba ukončena:01.11.2018 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč