Viktor Rolín - Mračna nad krajinou

Olej na překližce, 36x38 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

89856. Mračna nad krajinou
Dražba ukončena:23.02.2023 22:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč