Viktor Rolín - Mračna nad krajinou

Olej na překližce, 67x95 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Nerámováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

83916. Mračna nad krajinou
Dražba ukončena:29.09.2022 20:44:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč