Viktor Rolín - Kytice ve váze

Olej na překližce, 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

93121. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.04.2023 22:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč