Viktor Rolín - Kytice na stole

Olej na překližce, 20x20 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

29225. Kytice na stole
Dražba ukončena:28.02.2019 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč