Viktor Rolín - Kytice

Olej na překližce, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

107083. Kytice
Dražba ukončena:13.12.2023 23:05:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč