Viktor Rolín - Krajina v bouři

Olej na překližce, 50x50 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rám.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

29251. Krajina v bouři
Dražba ukončena:28.02.2019 22:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč