Viktor Rolín - Krajina před bouří

Olej na překližce, 73x93 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

27157. Krajina před bouří
Dražba ukončena:30.01.2019 21:00:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč