Viktor Rolín - Krajina před bouří

Olej na překližce, 35x45 cm, signováno vpravo dole V. Rolín, rám.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

15631. Krajina před bouří
Dražba ukončena:25.01.2018 18:49:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč