Viktor Rolín - Krajina před bouří

Olej na překližce, 40x50 cm, signováno vpravo dole V. Rolín, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

10062. Krajina před bouří
Dražba ukončena:27.04.2017 18:20:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč