Viktor Rolín - Krajina

Olej na překližce, 67x90 cm, signováno vpravo dole V. Rolín, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

20366. Krajina
Dražba ukončena:30.05.2018 22:12:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč