Viktor Rolín - Dva pražské motivy

Litografie, obě 8x8 cm, signovány vpravo dole V. Rolín, slepotiskové razítko, rám, zaskleno.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

9933. Dva pražské motivy
Dražba ukončena:26.04.2017 20:09:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:300 Kč

300 Kč 26.04.2017 19:38:07 359