Viktor Rolín - Bouře u starého stromu

Olej na plátně, 75x95 cm. Signováno vlevo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

62389. Bouře u starého stromu
Dražba ukončena:28.07.2021 20:59:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč