Viktor Rolín - Před bouří

Olej na překližce, 40x50 cm, signováno vpravo dole V. Rolín, nerámováno.

1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko

Pozn.: Malba mírně poškozena.

2667. Před bouří
Dražba ukončena:30.09.2015 19:24:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč