Viktor Rolín - Portrét dívky v červených šatech

Olej na překližce, 52x44 cm, signováno vpravo dole V. Rolín, rám.

1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2510. Portrét dívky v červených šatech
Dražba ukončena:28.05.2015 21:17:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč