Viktor Rolín - Pocestní v krajině

Olej na překližce, 40x50 cm, signováno vpravo dole V. Rolín, rám, zaskleno.

1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko

Pozn.: Rám poškozen.

5481. Pocestní v krajině
Dražba ukončena:28.09.2016 22:36:04
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč