Viktor Rolín - Kytice

Olej na překližce, 50x70 cm, signováno vpravo dole, rám.

1887, Varšava - 1942, Mauthausen
Studoval na Akademii výtvarného umění v Petrohradě a Mnichově (prof. Samberger). Malíř a grafik. Maloval zejména zátiší, podobizny a krajiny.

Pozn.: Autorovo ověření na zadní straně.

1504. Kytice
Dražba ukončena:26.11.2014 19:12:35
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč