Olej na překližce, 40x50 cm, signováno vpravo dole, rám, ten poškozen, zaskleno.
1887, Varšava - 1942, Mauthausen
Studoval na Akademii výtvarného umění v Petrohradě a Mnichově (prof. Samberger). Malíř a grafik. Maloval zejména zátiší, podobizny a krajiny.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PHDr. Michaelem Zachařem.