Viktor Jan Rychlík

67867. Samota v horách

popis: Olej na plátně, 50x73 cm. Signováno vpravo dole Rychlík. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1875. Studoval vídeňskou akademii výtvarných umění. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě. Podle jeho akvarelů byly provedeny mnohé barevné lepty pražských pohledů.

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen