Olej na plátně, 50x73 cm. Signováno vpravo dole Rychlík. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1875. Studoval vídeňskou akademii výtvarných umění. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě. Podle jeho akvarelů byly provedeny mnohé barevné lepty pražských pohledů.