Viktor Hermely - Z Lůček u Kremnice

Olej na kartonu, 47x70 cm. Signováno vpravo dole Hermely. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 – 1973
Slovenský malíř.

32335. Z Lůček u Kremnice
Dražba ukončena:29.05.2019 19:55:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč