Viktor Barvitius - Zátiší

Olej na plátně, 49x68 cm. Signováno vlevo dole Viktor Barvitius. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1834 - 1902

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000 Kč.

65024. Zátiší
Dražba ukončena:29.09.2021 22:25:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč